zavřít

První záběry z hraní Silent Hunter Online nevypadají zle

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste pozapomněli, Silent Hunter Online je další z řady browserových free-to-play titulů, který ovšem podle následujícího videa rozhodně nevypadá jako ztracená záležitost, snad i pro kované ponorkové lovce. Ukázka představuje moment, kdy přepadnete konvoj a ukazuje, jak probíhá odpálení torpéda skrze sekvenci příkazů.

Umím si představit, že by SHO mohl mít úspěch, protože v případě správného provedení a monetizace by mohl vytvořit podobný efekt, jako má World of Tanks. Zda přiláká dostatek hráčů, protože ponorkáři jsou hodně specifická žánrová komunita, toť otázka. Asi bude muset najít zlatou střední cestu mezi hardcore simulací a přístupným stylem poněkud méně oddaných hráčů. Mimochodem, přízvuk vyprávějícího vývojáře je prostě v kontextu hry úžasný.

Tagy: multiplayer free-to-play FPS ponorky browser-gaming

Zdroje: UbiSoft

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.