zavřít

Projížďka městem i krajinou na videích z GRID 2

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Období náznaků skončilo, přichází období ukázek. Codemasters budou svůj závodní titul GRID 2 prezentovat na aktuálním Eurogamer Expu a to by bylo, aby se nepochlubili také davu na internetu. Přímo pod textem tak nejdete video z jízdy na trati v Chicagu, po rozkliku na vás čeká ukázka z jízdy krajinou na pobřeží Kalifornie.

Záběry pochází v obou případech z alfa verze, takže se dá předpokládat, že finální verze bude vypadat ještě o fous lépe. První video z Chicaga ukazuje klasický pouliční závod nabušených amerických kár, a jak tak vidím, nechybí mezi nimi třeba Camaro, Corvetta a nějaký ten Mustang.

Druhé video ukazuje závod jeden na jednoho na pobřeží Kalifornie, konkrétně se o vítězství dva Mustangy – jeden nový a druhý klasický.

Na videích toho zas tak moc zajímavého není, jsou to prostě nesestříhané záběry ze dvou jízd. Musím však říci, že mě pohled z kapoty nedělá vážně dobře a nikdy jsem ho v jakékoli závodní hře dobrovolně nepoužil. Buď kokpit, nárazník nebo pohled zezadu. A protože GRID 2 kokpit mít nebude, tak to vidím spíš na ten nárazník. No, aspoň mám jasno předem. Hra vyjde na PC a konzole někdy příští rok…

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.