Příběhové video z Overwatche se věnuje Winstonovi
zdroj: Archiv
Video

Příběhové video z Overwatche se věnuje Winstonovi

22. 3. 2016 10:46 | autor: Aleš Smutný |

Filmečky a CGI trailery od Blizzardu patří ke špičce a potvrzuje to i první ze série videí, která vysvětlují příběh Overwatche. Skoro osmiminutové video s názvem Recall se věnuje především Winstonovi, vědci a lidoopovi v jedné osobě. Nicméně jde jen o zkratkovité představení postavy, jde i o samotný začátek zápletky hry, která se točí kolem titulní organizace Overwatch, jež byla rozpuštěna a nyní Winston zvažuje její opětovné aktivování.

Video je udělané opravdu dobře a to i dramaturgicky, protože nezbytnou akci prakticky stejnou měrou vyvažuje i vykreslování Winstonovy povahy a také minulosti. Jelikož je Overwatch ryze multiplayerovou střílečkou, je vážně milé sledovat vysvětlení, proč nosí brýle, proč se jmenuje Winston a proč vlastně lidoop mluví a ještě se vydal na vědeckou dráhu.

Jak jsme psali už dříve, v sérii podobných filmečků nebudou představené všechny postavy, ale ty nejdůležitější jako je právě Winston, Tracer či Widowmaker. Nicméně ani ostatní nepřijdou zkrátka, budou vycházet i digitální komiksy a komiksové knihy, které pokryjí další spektrum postav. Jako první by komiksovou péči kovboj a lovec odměn McCree. Overwatch vyjde 24. května na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru půjde zdarma vyzkoušet ještě před vydáním a to v rámci otevřené bety od 5. do 9. května.

zdroj: Archiv

Nejnovější články