Poslední filmeček z Overwatche představuje batmanovsky zahořklého hrdinu Soldier: 76
zdroj: Archiv

Poslední filmeček z Overwatche představuje batmanovsky zahořklého hrdinu Soldier: 76

23. 5. 2016 10:45 | Video | autor: Aleš Smutný |

Zítra v jednu ráno spustí Blizzard servery střílečky Overwatch a v posledním traileru před startem představuje jednu z dostupných postav. Jde o borce s označením Soldier: 76, kterým je ve skutečnosti bývalý velitel Overwatche John Morrison.

Co se s Morrisonem stalo po ukončení činnosti jeho organizace, si můžete prohlédnout ve zmíněném filmečku. Ten po většinu času ničím moc nevyniká, s výjimkou scény, kde gang mlátí na zemi zbědovaného omnica, což jsou v místním universu myslící roboti, kteří dle svého náboženského řádu Shambali mají duši. Stejně tak akce není příliš nápaditá a slouží především proto, aby ukázala Soldierovy hlavní schopnosti – pušku, rakety a ultimátku Tactical Visor.

Atmosféru zachraňuje finále traileru, které sice nešetří patosem, ale skvěle podtrhuje koncept postavy. Morrison před pádem Overwatche připomínal spíše Kapitána Ameriku, ale pak je z něj zahořklý bojovník proti zločinu, který má mnohem blíž k Millerovu Batmanovi. Pokud si jej představíte uprostřed grafické stylizace této hry.

zdroj: Archiv

Tímto trailerem jsme s „osobními“ filmečky k Overwatchi skončili. Blizzard ale naznačil, že jde jen o konec první sezóny, takže se za blíže neurčený čas dočkáme druhé řady. Jestli se ale bude věnovat starým hrdinům, nebo těm, kteří budou hru průběžně doplňovat, je ve hvězdách.

Overwatch vychází 24. května na PC, PS4 a Xbox One.

Nejnovější články