zavřít

Polský „Indy“ Adventurer má nové jméno a trailer

Windows Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Poláci z Farm 51, kteří mají na svědomí třeba Painkiller: Hell & Damnation, před časem...

Poláci z Farm 51, kteří mají na svědomí třeba Painkiller: Hell & Damnation, před časem oznámili dobrodružnou akci The Adventurer, kterou nyní přejmenovali na trochu více (ale ne o moc) zapamatovatelnou Deadfall Adventures. Děj se odehrává v roce 1938 a hlavním hrdinou je profesionální dobrodruh a lovec pokladů (a také zážitků) James Lee Quatermain, který doprovází americkou agentku do egyptského chrámového komplexu, kde se snaží najít starobylý artefakt Srdce Atlandidy dřív, než to udělají nacisté.

Ano, hodně to zavání Indiana Jonesem, ale kdo dnes někoho nevykrádá? Ostatně, tvůrci se k Indymu hrdě hlásí a hra je jakousi poctou tomuto hrdinovi. Mnohem důležitější bude hratelnost, která slibuje propojení střílečky z pohledu první osoby a puzzlů, jaké byste od takového procházení starobylého (a „béčkového“) chrámu čekali. Přesvědčíme se o tom 30. července, kdy hra vychází na PC a X360.

Tagy: retro puzzle FPS

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.