zavřít

Podívejte se na průchod Buckinghamským palácem v ZombiU

Wii U

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Tentokrát žádný trailer nebo vývojářský deníček, ale rovnou záběry z hraní části mise v Buckinghamském paláci. Aneb jak by taky mohl vypadat běžný průchod jednou úrovní v ZombiU. Tenhle ten průchod palácem se ukazoval novinářům před pár týdny na gamescomu, ale teď ho Ubisoft vydal pro širokou veřejnost. Kromě klasické pomalé a lekací hororové hratelnosti, kterou začne typický buckinghamský Beefeater, pak dojde i na trochu střílení a samozřejmě ukázky různého použití tabletového ovladače WiiU.

Mimo tradičních střelných zbraní má postava ve videu i pěknou kuši s optikou, která se nepřekvapivě používá skrze displej na ovladači. U té kuše vypadá použití gamepadu ještě všelijak, ale při přehrabování se v nalezeném kufru, skenování podlahy nebo při závěrečném ťukání číselného kódu to vypadá opravdu dobře a docela použitelně.

Na nějaké nové informace je průchod palácem skoupý, ale od toho tu byl minulý vývojářský deníček, který radil, jak ve světě ZombiU přežít. A přežívat budeme hned na startu WiiU, což by mělo být prý někdy v listopadu, i když Nintendo vydání své nové konzole zatím důkladně tají.

Tagy: stealth horor akční

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.