Pod nablýskaným kabátkem Paragonu tepe důvěrně známé srdce MOBA her
zdroj: tisková zpráva

Pod nablýskaným kabátkem Paragonu tepe důvěrně známé srdce MOBA her

19. 2. 2016 13:15 | Video | autor: Adam Homola |

Epic Games v minulosti videomateriálem nešetřili a teď pro svoji připravovanou MOBA Paragon přichystali stručné představení několika dalších hrdinů a jejich schopností. Ostřílení hráči tohoto žánru v něm ihned uvidí všechny staré známé schopnosti a vlastnosti, jen z jiné perspektivy a v jiném, vizuálně hodně pokročilém kabátku.

Jak si možná pamatujete, Paragon je MOBA hrou z pohledu třetí osoby a ve svém jádru jde tedy o střílečku okořeněnou speciálními schopnostmi hrdinů. Jenže třeba na rozdíl od Overwatch se tahle střílečka odehrává na klasických třech lajnách kde pochodují minioni, najdete zde věže a vaším cílem je sejmout nepřátelský core.

K tomu vám může dopomoct několik dříve představených hrdinů a jejich schopností. Klasikou je Hail of Arrows u postavy Sparrow, tedy tradiční plošný útok pomocí šípů. Před sprškou šípů může utéct stylově například Gideon pomocí schopnosti Torn Space. Jde v podstatě o teleport, jen s tím rozdílem, že i nepřátelé vidí kde se Gideon objeví a mohou do teleportu skočit za ním.

zdroj: Archiv

Druhou schopností Gideona je je Cosmic Rift, kdy ve vzduchu otevře bránu do vesmíru a z ní na hlavy nepřátel sletí velký asteroid. Chybět nesmí ani obligátní Black Hole... Ve videu ještě uvidíte Gruxe se schopností Smash & Grab, která vás přitáhne do blízkosti jeho zbraní, Shell Shock, nebo Dekkeřinu schopnost Containment Fence. Ten uzavře všechny nebožáky v malém kruhu a přežije jen ten nejsilnější.

Ke slovu se dostane i obrovský Force Shield Steela, který jste mohli vidět už na prvním videu z hry. Jednotliví hrdinové a jejich schopnosti tak nevypadají nijak unikátně. Na druhou stranu by rozčeřit stojaté MOBA vody mohl náhled z jiné perspektivy s tím, že tentokrát záleží i na tom jak umíte mířit a strafovat. Paragon by měla vyjít ještě letos na PC a PlayStation 4 a do nadcházející bety se můžete přihlásit na oficiálním webu hry.

Nejnovější články