zavřít

Pod nablýskaným kabátkem Paragonu tepe důvěrně známé srdce MOBA her

PlayStation 4 PC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Epic Games v minulosti videomateriálem nešetřili a teď pro svoji připravovanou MOBA Paragon přichystali stručné představení několika dalších hrdinů a jejich schopností. Ostřílení hráči tohoto žánru v něm ihned uvidí všechny staré známé schopnosti a vlastnosti, jen z jiné perspektivy a v jiném, vizuálně hodně pokročilém kabátku.

Jak si možná pamatujete, Paragon je MOBA hrou z pohledu třetí osoby a ve svém jádru jde tedy o střílečku okořeněnou speciálními schopnostmi hrdinů. Jenže třeba na rozdíl od Overwatch se tahle střílečka odehrává na klasických třech lajnách kde pochodují minioni, najdete zde věže a vaším cílem je sejmout nepřátelský core.

K tomu vám může dopomoct několik dříve představených hrdinů a jejich schopností. Klasikou je Hail of Arrows u postavy Sparrow, tedy tradiční plošný útok pomocí šípů. Před sprškou šípů může utéct stylově například Gideon pomocí schopnosti Torn Space. Jde v podstatě o teleport, jen s tím rozdílem, že i nepřátelé vidí kde se Gideon objeví a mohou do teleportu skočit za ním.

Druhou schopností Gideona je je Cosmic Rift, kdy ve vzduchu otevře bránu do vesmíru a z ní na hlavy nepřátel sletí velký asteroid. Chybět nesmí ani obligátní Black Hole... Ve videu ještě uvidíte Gruxe se schopností Smash & Grab, která vás přitáhne do blízkosti jeho zbraní, Shell Shock, nebo Dekkeřinu schopnost Containment Fence. Ten uzavře všechny nebožáky v malém kruhu a přežije jen ten nejsilnější.

Ke slovu se dostane i obrovský Force Shield Steela, který jste mohli vidět už na prvním videu z hry. Jednotliví hrdinové a jejich schopnosti tak nevypadají nijak unikátně. Na druhou stranu by rozčeřit stojaté MOBA vody mohl náhled z jiné perspektivy s tím, že tentokrát záleží i na tom jak umíte mířit a strafovat. Paragon by měla vyjít ještě letos na PC a PlayStation 4 a do nadcházející bety se můžete přihlásit na oficiálním webu hry.

Tagy: online tým akční multiplayer

Zdroje: youtube.com

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.