PlayStation 4 představuje hry, ovladač a hraní na PS Vita
zdroj: Archiv

PlayStation 4 představuje hry, ovladač a hraní na PS Vita

6. 11. 2013 15:30 | Video | autor: Aleš Smutný |

Hned trojice videí představuje PlayStation 4, jehož vydání v Severní Americe je za rohem. U nás si počkáme ještě měsíc a kousek, ale to už vlastně není tak hrozné. Každopádně, ve videích uvnitř článku, vám budou bleskově představeny větší i menší hry, které se v dohledné době na PS4 chystají (kupříkladu já zapomněl, že zde vyjde i Warframe), a dostane se vám i informace, že jich je na 180 ve vývoji.

Další video představí DualShock 4 a jeho základní funkce. Opět nejde o nic nového, ale příjemně shrnuje to nejzákladnější včetně detailů, na které by se mohlo zapomenout, jako je zabudovaný mikrofon. To mi přijde jako zajímavý nápad, snad jej hry dobře využijí.

Do třetice je tu pak představení možnosti hrát tituly z PS4 na PlayStation Vita. Sice se mi pořád zdá podivné hrát vizuálně opulentní tituly na malém displayi Vity, ale když nastane nějaká nouzová situace, kdy je display Vity jedinou možností a vy opravdu chcete dál hrát, je příjemné mít onu alternativu. Jak je vidět, Sony nepodceňuje přípravu na severoamerické vydání a vlastně obecně na předvánoční vydání. Ale čekal někdo něco jiného?

...

 

...

 

...

Nejnovější články