zavřít

Osm minut z Death Stranding ukazuje mnohé, ale hra konkrétní obrysy pořád nemá

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Další rok, další trailer na Death Stranding. A další tápání. Hideo Kojima na pódiu Sony sice chyběl, ale jeho novinka z dílny Kojima Productions si zabrala víc jak osm minut. Sice jsme dostali spoustu nových záběrů a dvě nové postavy, nicméně pokud jste očekávali pořádné představení hry, jejích mechanik a dalších detailů, budete zklamaní.

Kojima novým trailerem nic moc nevysvětlil, i když tentokrát už asi můžeme bez problémů mluvit o malé ukázce alespoň nějaké hratelnosti – chození s krabicemi na zádech a jakýmsi dronem za zády.

Co to znamená? Nevíme. Buď to z video vyčtou hardcore fanoušci, kteří ho tradičně rozeberou snímek po snímku a něco objeví, nebo si prostě budeme muset počkat, až nám tvůrci předhodí další materiál.

Herec Mads Mikkelsen a režisér Guillermo del Toro si dali tentokrát pohov a středobodem videa byl opět Norman Reedus. Po jeho boku je pak k vidění i Léa Seydoux a nakonec i Lindsay Wagner.

Samozřejmě jsme opět nedostali žádné informace o datu vydání, nebo stavu hry (pre-alfa?). Death Stranding je tak stále zahaleno tajemstvím a já osobně doufám, že teď nebudeme na další video čekat do příští E3.

Tagy: E3 2016 E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.