zavřít

O tvorbě levelů v artovém puzzlu Unfinished Swan

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Znovu se vracíme k jedné z nejzajímavějších a nejoriginálnějších her, které se na nás v tomto pololetí chystají, nezávislému logickému kousku Unfinished Swan, který nás svým neotřelým konceptem a hypnotickou stylizací fascinuje od prvních videí. Tento díl vývojářského deníku se věnuje tvorbě levelů i celkovému uměleckému stylu.

Nedá se sice říci, že by úplně všichni zúčastnění mluvili srozumitelně, tedy alespoň po obsahové stránce, a ani se nedá říct, že by se úplně všichni vyhýbali klišé a floskulím, ale celkový dojem z videa je pozitivní. Zčásti díky hudbě a feelingu samotné hry, který sem proniká, zčásti i díky tomu, že se opravdu podíváte na pozadí herní fasády.

Tagy: puzzle FPS logická

Zdroje: US PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.