zavřít

Novým dočasným cílem Hitmana jsou dva špičkoví chirurgové

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Agent 47 si mezi první a zatím stále napůl oznámenou druhou sezónou Hitmana neodpočine. Vývojáři ho pravidelně zaměstnávají dočasnými misemi, a tak se plešatý zabiják vydá z Colorada do Hokkaidó. Tam ho čekají dva špičkoví a především neetičtí chirurgové, které musí sprovodit ze světa. Ideálně tak, aby zde byla souvislost s jejich poslední nepodařenou operací.

Chirugové Pavel Frydel a Akane Akenawa se totiž nedávno pustili do transplantace syna jednoho miliardáře, ale pacient jim krátce po operaci zemřel. Oba se teď nachází v Japonsku, v lékařském zařízení Gama, kde si na ně počíháte vy.

Vaším hlavním úkolem je zabít Frydela i Akenawu s tím, že volitelným úkolem je zabít je pomocí virové infekce. Pokud se vám to podaří na rating Silent Assassin, budete zase o krůček blíže k odemčení si speciálního zimního obleku.

Ostatně na tomto obrázku se můžete podívat na všechny speciální obleky, které si lze odemknout za plnění misí Elusive Target. Za připomenutí také stojí ona unikátní povaha misí Elusive Target. Ty jsou vždy časově omezené a na splnění cíle máte jednu jedinou šanci.

Pokud to pokazíte, zemřete, nebo vám cíl uteče, je definitivní konec. Druhou šanci nedostanete, protože Elusive Target nejde resetovat. Do klasického hratelnosti nového Hitmana tak mise přidávají novou vrstvu tlaku, kterou ve standardní příběhové kampani nenajdete. Aktuální mise s oběma chirurgy je už jednadvacátým Elusive Targetem.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.