zavřít

Nový trailer potvrzuje vydání Ace Combat 7: Skies Unknown vedle PS4 i na PC a Xbox One

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Letecká akce Ace Combat 7: Skies Unknown byla svého času oznámena jen pro PlayStation 4 a byť má série Ace Combat období své nejlepší slávy nejspíš za sebou, pořád šlo o zajímavou exkluzivitu. Ta ale padá, protože sedmý Ace Combat se vznese do oblak někdy letos jak na PS4, tak na PC a Xboxu One.

Vývojáři potvrdili všechny tři platformy v novém traileru, jehož hlavním tématem je ale příběh singleplayerové kampaně. Opět půjde o konflikt, který budete řešit několik kilometrů nad zemí, jak se ostatně od série očekává. Na nástřel toho co se děje se můžete podívat v traileru, který ale příliš mnoho detailů neodhalí.

Příběh měl tentokrát na svědomí Suna Katabuči, hlavní scénárista Ace Combat 7: Skies Unknown. Katabuči dělal příběh už v Ace Combat 4: Shattered Skies a pak také v Ace Combat 5: The Unsung War.

Vedle kampaně se můžete těšit samozřejmě i na online multiplayer a majitelé PlayStationu 4 na podporu PlayStation VR. Celou hru si ale v PSVR zřejmě nezahrajete, protože tvůrci mluví jen o „exkluzivních funkcích“ šitých na míru pro VR. Co to přesně bude se dozvíme snad brzy. Vedle traileru se nezapomeňte podívat také na spoustu obrázků v galerii na kartě hry.

Tagy: letecka arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.