zavřít

Nový trailer na Kingdom Come ukazuje Kumány a rekapituluje herní prvky

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Krátký teaser před E3 byl skutečně jen malým lákadlem na hlavní chod a to na nový velký trailer na Kingdom Come: Deliverance. České RPGčko, které by mělo vyjít v létě příštího roku, vytáhlo na největší americkou herní show nové video s výčtem všech hlavních herních prvků. 

Kingdom Come se tak spíše jen připomíná hráčům a novinářům, kteří nejsou s hrou ještě tolik obeznámení jako my. Nový trailer nabízí sice docela dost nových záběrů, ale vyloženě nového a dříve neviděného obsahu zase tolik není. Jednou z nově odhalených věcí jsou Plavci, nebo-li Kumáni.

Jestli turkičtí nomádi sehrají nějakou zásadní roli v příběhu, nebo se ve hře jen tak mihnou, však trailer neprozrazuje. A jak už vidíte na konci traileru, počítá se s vydáním na léto příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: středověk RPG historická česká hra first person středověká e3 2015

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.