Novému traileru na film Warcraft vévodí dva duely lidí s orky
zdroj: tisková zpráva

Novému traileru na film Warcraft vévodí dva duely lidí s orky

18. 3. 2016 17:34 | Video | autor: Adam Homola |

Film Warcraft: První střet (Warcraft: The Beginning) půjde do kin 9. června a tak se začínají pomalu objevovat nové a nové materiály. Po traileru přišel nemastný neslaný tv spot, což nám teď vynahradil druhý tv spot. Ten má minutu a vedle již viděných záběrů nešetří ani těmi novými.

Slibuje především dva epické duely člověka s orkem. Jeden je hned v úvodu videa a působí skoro až jakoby vypadl z nějakého westernu. Hráčům zase může možná trochu připomínat duel z jednoho z prvních trailerů na Warcraft III: Reign of Chaos. A nebo v tom jen vidím víc, než režisér Duncan Jones zamýšlel.

Nicméně jakkoliv úvodní duel vypadá zajímavě a dobře, kamera posazená na orkovo rameno mi do traileru nějak nesedí. Najednou jako by se chopil režisérského kormidla spíš Neil Blomkamp a na pár vteřin dostáváme „autentický“ špinavý souboj, který vypadá příliš realisticky, v porovnání se zbytkem traileru.

zdroj: Archiv

Pak se totiž chová kamera úplně jinak a všechno vypadá řádně pohádkově, rozmáchle a videoherně. Těžko ale jeden záběr z traileru považovat za negativum, nechejme se překvapit a uvidíme, kolik bude podobných záběrů v celém filmu a jak tam vlastně budou sedět. Přes nějaké známé scény, nového trpaslíka s bambitkou a další známé scény, se dostaneme až k Lotharovi.

Respektive uvidíme alespoň pár vteřin z toho, co bylo v prvním traileru jen naznačeno. Lothar se na Griffonovi snese na orky u Dark Portalu, sesedne a rozdá si to v duelu minimálně s jedním zeleným hromotlukem. Kolem a kolem jde o podle mě mnohem lépe sestříhaný a zpracovaný trailer, než předchozí dva dohromady. 

Cd0dALOWEAAmR9Y zdroj: tisková zpráva

Nový plakát s novým sloganem. Staré "Two Worlds. One Home." střídá nové "Two Worlds. One Destiny."

Nejnovější články