Nové video z šílené akce Agents of Mayhem se zaměřuje na vozidla
zdroj: Archiv

Nové video z šílené akce Agents of Mayhem se zaměřuje na vozidla

31. 5. 2017 16:31 | Video | autor: Patrik Hajda |

Deep Silver Volition, tvůrci šílené městské akce Saints Row, už před nějakou chvilkou představili svůj nový akční titul Agents of Mayhem. Ta se Saints Row sdílí universum a především ujetý humor. Nový trailer se zaměřuje na vozidla. Ta budou v boji se zločinem hrát důležitou roli – nejenže vás rychle přepraví z bodu A do bodu B a snadno překonají různé překážky díky všudypřítomným skokánkům, ale můžete je použít i jako řízenou zbraň při odstraňování jiných vozidel.

Kromě nich můžete vidět spoustu postav v akci, jako třeba robustního chlapíka s ledometem, který si hravě poradí s autem neukázněného řidiče, načež ho počastuje prostředníčkem. Byť to tak může vypadat, Agents of Mayhem není multiplayerová záležitost. Během misí se mezi trojicí postav volně přepínáte v reakci na prostředí. Někdy jsou lepší granáty, jindy prostě rotačák.

Dovolím si říct, že aktuální trailer je o poznání nudnější, než předešlý, který srší vtipem, akcí a pořád se v něm něco děje. Snad to neznamená nedostatek vtipných situací ve výsledném produktu, který vychází již 18. srpna na PC, Xbox One a PlayStation 4.

zdroj: Archiv

Nejnovější články