zavřít

Night of the Rabbit se tváří pohádkově, ale podtext je temný

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nenechte se ve vlastním zájmu zmást dětinským vzezřením a pohádkovou grafikou. The Night of the Rabbit od adventurních specialistů z Daedalic se možná tváří pohádkově, ale v podtextu na nás chce vychrlit témata, která nejsou příliš sluníčková. První pořádný trailer na hru, který si pusťte v článku, vás o tom ostatně přesvědčí velmi názorně.

Marquis de Hoto, čili králík v jedné z hlavních rolí, je už od pohledu divný a něco před hlavním hrdinou, chlapcem Jerrym, skrývá. Aby nakonec nebyl větším záporákem než avizovaný hlavní škůdce, kouzelník Zaroff. Logicky to ale nikdo z nás nezjistí jinak než tím, že si hru zahraje - až tedy 29. května vyjde, navíc s českými titulky.

...

Tagy: adventura kreslená

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.