zavřít

Nerozhodný Splinter Cell: Blacklist ukazuje akci i stealth zároveň

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ukázky z her pro novou generaci konzolí zastínily během letošní E3 tituly, které rozeběhneme na současných konzolích i PC a vyjdou dříve, než začneme áchat nad novými hračkami od Sony a Microsoftu. Jednou z her, která se z informačního stínu snaží v letním horku vystoupit a připomenout, že už relativně brzy vyjde, je Splinter Cell: Blacklist od Ubisoftu.

Vývojáři z Ubisoft Toronto v posledních měsících prezentovali zejména multiplayerovou složku hry, a snad právě proto se vám na záběrech nového, šestiminutového videa rozhodli tentokrát prezentovat zrychlený průběh příběhové mise. Teroristé napadli továrnu, která hoří a je zamořená. Sam se musí vypořádat nejenom s hlídkujícím nepřítelem, ale i s nebezpečným prostředím.

...

Odmyslete si efektně skriptované výbuchy z počátku mise, a čeká vás ukázka stealthové hratelnosti kdy Sam bez většího humbuku likviduje vojáky speciálního komanda jednoho po druhém, zatímco do tmy svítí jako zelená světluška. Nejsem si jistý, že následné záběry z akčního běhu, kdy Sam likviduje nepřátele ve všech směrech jako Rambo nebo hrdinové her v sérii Assassin's Creed, neudělá Splinter Cell: Blacklist opět spíše medvědí službu. Ale kdo o hru stojí, tak už ví, že se všechny ty fešné nápovědy včetně hitmanovských stop dají vypnout, což by ze hry mělo udělat skutečnou stealth akci namísto Bayovského divadla.

Splinter Cell: Blacklist vyjde na PC, PS3, WiiU a X360 letos 23. srpna. Doufejme, že PC verze se tentokrát nezpozdí, jak to je u her od Ubisoftu zvykem.

Tagy: stealth akční špionážní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.