Největší konspirace letošního léta: Je Abandoned nový Silent Hill, nebo Metal Gear?
zdroj: Vlastní

Největší konspirace letošního léta: Je Abandoned nový Silent Hill, nebo Metal Gear?

29. 7. 2021 15:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Před časem se vyrojily spekulace, že nedávno oznámený singleplayerový horor Abandoned od nizozemského studia Blue Box může být tajemným strašidelným projektem Hidea Kodžimy. Jak autoři hry, tak i japonský génius se tomuhle nařčení brání, teď se ale vyrojily spekulace zbrusu nové. Kutí v Holandsku nikoliv Silent Hill, ale nový Metal Gear?

Náznaky o propojení s Konami obklopují Abandoned ze všech stran, ať už jde o sponzorství epizody arabského podcastu, kde šéf Blue Box Hasan Kahraman jakoby náhodou vystupuje, nebo o obrázek poutající na speciální aplikaci pro PlayStation 5, kde se na pozadí objevuje povědomý obličej nápadně připomínající Big Bosse.

Značka Metal Gear vydavatelství po Kodžimově odchodu stále patří a zvěstem nahrává i ruský insider Anton Logvinov, který říká, že se na Metal Gear Solid VI už roky dělá.

Jde ze strany Blue Boxu o sofistikovaný trolling, nebo je Abandoned rafinovanou reklamní kampaní? Podívejte se na novinku, kde Šárka s Pavlem společně s Bětkou rozebírají nejnovější indicie:

zdroj: Vlastní

Nejnovější články