zavřít

Nehynoucí bratrství v novém traileru Gears of War 3

Xbox 360

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Milióny hráčů po celém světě už netrpělivě odpočítávají dny, kterých zbývá už jen devatenáct. Gears of War 3 už silnou paží Marcuse Fenixe mocně tluče na dveře a Epic vnadí fanoušky novým trailerem. Ten má ale do drsného macho stylu celé hry dost daleko.

Záběry s frenetické akční řežby podkresluje pomalá skladba od americké skupiny Mazzy Star, hrající alternativní rock. Slova písně Into Dust, použité v traileru, korespondují s celkovým poselstvím traileru. Je to o bratrství, které trvá až do hořkého konce, kdy se všichni obrátíme v prach. Lehce sentimentální, ale typické pro americkou válečnou tématiku a je celkem jedno, jestli je dějištěm bojů planeta Země nebo Sera. Gears of War 3 vyjde 20. září pro Xbox 360.

Tagy: Trailer akční sci-fi

Zdroje: Machinima

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.