Ne zrovna úchvatné záběry z hraní Syndicate
zdroj: Archiv

Ne zrovna úchvatné záběry z hraní Syndicate

7. 10. 2011 15:00 | Video | autor: levis |

Po úžasném debutovém traileru ze sci-fi FPS Syndicate je nová kamerová nahrávka s doprovodným žvatláním v ruštině trochu zklamáním. Proč se ve tříminutové předváděčce jen chodí temnými interiéry, co připomínají trochu kancelář a trochu laboratoř, by asi nejlépe vysvětlil původ videa, které silně připomíná hraní velmi rané, nedodělané alfaverze s, ještě ne zcela hotovými, interiéry, jen náhodným spawnováním nepřátel a obecně levelem zatím spíš testovacím než určeným k veřejné předváděčce.

zdroj: Archiv

Fanoušci se kromě toho nemohou shodnout, co že jsou ta - pro někoho úchvatná a pro jiné rušivá - poblikávající světla. Někdo je má za částečky času, jiný za rozšířené vnímání hlavního hrdiny s nějakými zapnutými augmentacemi. Další si je spojují se zvlášť vychytralou nepřátelskou rasou či vedlejším efektem nějakého hráčova skillu. Faktem je, že alespoň z tohoto videa nové Syndicate docela silně připomíná estetiku série F.E.A.R., ale to ještě nic neznamená. Videa z podobně raných verzí mohou hrám někdy spíše škodit.

Pro ty z vás, kdo se bavíte porovnáváním několikavteřinových útržků ze hry s již vydanými videi, je tu pak ještě interview s tvůrci, jak je odvysílalo poslední vydání pořadu Gametrailers.

Kdo se bude dobře dívat, všimne si jistě několika nových záběrů, které v prvním traileru chyběly:

Nejnovější články