zavřít

Návštěva Marsu ve Far Cry 5 je naprosto šílená

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Od včerejška se můžete vrhnout na další zběsilé dobrodružství v druhém DLC pro Far Cry 5, které vás teleportuje na rudou planetu. Minulý týden vydaný teaser trailer nyní doplnily plnohodnotné záběry z hraní, které jsou… no, řekněme, že se jen mírně vzdalují běžné hratelnosti Far Cry.

Zajímá vás příběh? Naše planeta čelí vyhlazení hrůznými Marťany, čemuž se snaží zabránit jediný hrdina jménem Hurk. Za toho ale nehrajete. Ten vás na povrch Marsu teleportuje jako poslední naději lidstva. Proč? Protože on sám zklamal, když se nějakým nedopatřením roztrousil po celé planetě. Zbyla mu jen mluvící hlava a vaším hlavním úkolem je najít zbylých dvanáct částí jeho těla, slepit je dohromady a zastavit invazi Marťanů…

Zní to tak absurdně, až mě to i láká. Video představuje nové zbraně, jejich účinnost na nechutné hmyzoidní nepřátele, používání jetpacku, a dokonce se ocitnete v Montaně na Marsu, kde se to opakovaně střetente s Johnem Seedem. Zkrátka sranda musí bejt, i kdyby na DLC nebylo.

Tagy: akční FPS střílečka

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.