zavřít

Navnaďte se launch trailerem na výborný Total War: Three Kingdoms

Windows

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

První recenze na Total War: Three Kingdoms jsou velice pozitivní a já vám s předstihem prozradím, že s nadšením ostatních novinářů naprosto souhlasím. Moji vlastní recenzi čekejte někdy v průběhu zítřka a do té doby si pusťte launch trailer. Jeho hlavní postavou je hrdina čínského lidu, vznešený válečník Liu Bei.

Je pro mě trochu pikantní vidět, kdo v traileru vystupuje jako záporák. Není to nikdo jiný než Cao Cao, tedy vůdce, kterého jsem si pro své první hraní vybral já a tím pádem jsem si k němu samozřejmě vytvořil nejsilnější emocionální vztah. Ale co, je pravda, že se všemi těmi zradami a porušenými smlouvami se nemůžu úplně považovat za klaďase.

Čínský Total War vypadá krásně a hraje se ještě líp. Ale to vám všechno podrobně povím zítra. Mezitím pro vás mám domácí úkol. Pokud si nejste úplně jistí rozdíly mezi Liu Beiem a Lü Bu, otevřete si wikipedickou stránku o Příbězích Tří říší a něco si o té turbulentní době zjistěte. Diplomacie pro vás bude daleko snazší, když si nebudete pořád plést dva různé týpky, co se jmenují Yuan Shao a Yuan Shu.

23. 5., tedy příští čtvrtek, můžete svoje nově nabyté znalosti uplatnit v praxi, protože právě tehdy Three Kingdoms vychází.

Tagy: Čína strategie historická tahová realtime starověk Total War (série)

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.