zavřít

Ňadra, ninjové a tygři v traileru na Dead or Alive 5

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Udělat dobrý trailer na bojovku, aby vás upoutal a neměli jste jen pocit, že sledujete někoho cizího hrát (což asi zná každý, kdo kdy chodil do heren a nebyl obdařen tolika pětikorunami jako kamarád s bohatými rodiči), to není nic snadného. Ale tvůrcům téhle upoutávky na Dead or Alive 5 se to kupodivu podařilo.

Klip dobře prezentuje všechny důležité vlastnosti série, tedy notnou míru nadsázky, nějaký ten jednoduchý příběh a samozřejmě záměrnou stereotypizaci, která je zde symbolizována spoustou k prasknutí vyplněných tílek, přetékajících dekoltů a vlasových kreací tužených zřejmě betonem. Každopádně je ale tenhle klip hlavně připomínkou toho, že se 28. září objeví pátý díl téhle bojovkové klasiky.

Tagy: fantasy bojovka

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.