zavřít

Na finále The Walking Dead si přineste kapesník a kýbl na nervy

Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Finále první sezóny adventurní série The Walking Dead nastane s vydání páté epizody už...

Finále první sezóny adventurní série The Walking Dead nastane s vydání páté epizody už zítra, což pro nás znamená, že v dohledné době připravíme recenzi, co shrne celou sérii. Fanoušky ale nějaké naše plýtvání slovy nemusí zajímat, protože mají jasno – Walking Dead je jedna z nejlepších episodických adventur, které z Telltale vypadly, a soudě dle mnoha nadšených ohlasů na soc. sítích, je to i výborná hra sama o sobě. Už dlouho jsem na twitteru nezažil takovou smršť natěšených vzkazů a tweetů, jako při nedávné oznámení, že 5. díl první sezóny Walking Dead vyjde na PC, PS3, X360 a AppStoru 21. listopadu.

Možná to nadšení pramení ze zombies – pokud doprostřed této hrozby a nebezpečí zasadíte obyčejné lidi a jejich emoce, tak to bude mít skoro vždycky hluboce lidský, snad i morální, rozměr. Když k tomu navíc přidáte slušné scénáře a možnost ovlivňovat svými rozhodnutými děj, tak to asi hráče zaujme.  Nu, mrkněte se na video, aby vás navnadilo…

 

Tagy: horor adventura episodický

Zdroje: Telltale

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.