zavřít

Multiplayerovou střílečku z první světové války Verdun rozšířily „dámy z pekla“

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Přezdívat skupině vojáků jako „dámy z pekla“ nemusí znít na první pohled lichotivě, ale v kontextu jejich uniforem to vlastně smysl dávalo. Skotové se do první světové války připojili v roce 1914, zatímco do střílečky Verdun dnes, zcela zdarma. A stejně jako tehdy v reálu, i teď ve hře nosí své typické kilty.

Takové „dámičky“ zvládly v první světové způsobit solidní škodu nepříteli, a i když Skotové sami utrpěli velké ztráty, byla to právě jejich vytrvalost, která jim známou přezdívku vynesla. Jednotka Highlanders vynikala svého času v roli předsunutých zvědů a stejnou roli má i ve Verdun.

Skotové jsou vybavení puškou Pattern 1914 Enfield, která si bere různé prvky z německého Mausera a kombinuje je s tradiční Lee-Enfield. Oproti ní je ale 1914 přesnější a víc vydrží, byť je o něco těžší. Skotové přibyli do PC verze hry zadarmo už dnes s tím, že hráči na PlayStationu 4 se jich dočkají ještě tento měsíc.

Tagy: akční multiplayer válečná první světová válka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.