Motorkářská akce Steel Rats předvádí vychytávky vašeho choppera
zdroj: Archiv
Video

Motorkářská akce Steel Rats předvádí vychytávky vašeho choppera

10. 4. 2018 9:45 | autor: Patrik Hajda |

Ocelové krysy – titulní motorkářský gang – čelí ve své branži naprosto neznámému nepříteli: velkým dieselovým robotům, kterým už se podařilo zpustošit většinu naší planety. Jen těm tuhým motorkářům pořád ne a ne přijít na kloub. A jak už to tak bývá, drsní chlápci s šátky, koženými bundami a dlouhými kníry se jim stanou osudnými.

Sami tvůrci z polského studia Tate Multimedia popisují svou novinku jako „motorbike combat game“, tedy soubojovou hru s motorkami. Nové video se záběry z hraní vám tento nevšední „žánr“ objasní. Ve 2,5D prostředí, ve kterém můžete jezdit doprava i doleva, nahoru i dolů a blíž i dál, svou motorkou doslova kosíte zástupy robotických nepřátel.

Zároveň využíváte 2,5D prostředí k vyhýbání se překážkám, případně po vzoru Ghostridera rozpálíte přední pneumatiku, abyste pomocí ní vyjeli kolmé stěny, drandili po stropě a rozřízli cokoliv, co se jí postaví do cesty.

zdroj: Archiv

Sem tam uděláte parádičku v podobě backflipu, jindy hollywoodsky na poslední chvíli přeskočíte koleje před supící lokomotivou. Zatím jen dieselový bůh ví, co přesně je vaším cílem, ale Steel Rats bude stejně jen o užívání si cesty do pekel. Vyjít by měla ještě letos na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články