zavřít

Mimozemské DLC Contact pro Armu 3 se odehrává ve fiktivním Polsku

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vždy tak trochu futuristický, ale stále silně realistický simulátor války Arma 3 se za měsíc stane opravdovým sci-fi. Novou polskou krajinu Livonia totiž navštíví cizinci z vesmíru. Půjde o vůbec první kontakt lidí s mimozemšťany, ale jak dokazuje nové video, DLC Contact nebude jen o zelených mužíčcích.

Téměř devět minut záběrů z nového dodatku se celé problematice s mimozemšťany vlastně úplně vyhýbá. Až v samotném závěru videa vidíte v praxi robůtka Mini UGV, který odebírá vzorek nerostu. Následně farmáři klesne brada při pohledu na oblohu. Pluje po ní loď gigantických rozměrů, kterou máme zprostředkovanou jen pomocí stínu v obilí.

Jinak vám designér hry Scott Alsworth většinu času představuje novou oblast, Livonii, rozpínající se na 163 kilometrech čtverečních, dvě frakce Livonian Defense Force a Russian Spetsnaz (s polským a ruským dabingem rádiové komunikace), nové zbraně, vozidla, další vybavení a assety. Spousta z nich bude dostupná všem majitelům Army 3 zadarmo pro účely kreativního sandboxu.

Na pořádné detaily ohledně příběhové kampaně pro jednoho hráče si ještě musíte počkat. Ale už ne moc dlouho. Arma 3 Contact vyjde 25. července na počítačích a bude stát 25 eur. Každopádně žijte dlouho a blaze, jak vás nabádá Alsworth v úplném závěru.

Tagy: mimozemšťané dlc česká hra vojenská

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.