zavřít

Mass Effect 3 DLC Reckoning přinese obřího Getha i Collectora

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pořádná porce novinek se chystá v multiplayerovém DLC Reckoning pro Mass Effect 3. Jedná se...

Pořádná porce novinek se chystá v multiplayerovém DLC Reckoning pro Mass Effect 3. Jedná se hlavně o oblast povolání, kde se objeví atraktivní nové položky. Geth Juggernaut Soldier se bude tyčit nad ostatní, nebude se moci krýt ani uskakovat, ale hodně toho vydrží. Turian Cabal Vanguard bude turianská biotička, která bude o obratnosti a umném zacházení s biotikou. Alliance Infiltration Unit bude kyborg vypadající jako nová forma EDI. Krogan Warlord Sentinel bude velký Krogan s velkým kladivem. Je třeba říkat víc?

Talon Mercenary Engineer je lidský žoldák vybavený lukem (už zase?) a na závěr jedna chuťovka - Awakened Collector Adept, tedy Collector ovládaný Leviathanem, který bojuje po boku Aliance. Mezi novými zbraněmi najdete gethský Spitfire, brokovnici Venom na výbušné náboje, masivní popravčí pistoli Blood Packu, a také pušku střílející čakramy (cože?). A kdyby vám to nestačilo, je tu elektrickými impulzy poháněná protisyntetická puška Adas.

Tagy: Mass Effect (série) sci-fi dlc kooperace

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.