zavřít

Maskovaná dvojka to roztáčí v traileru Army of Two

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pamatuji se, že první Army of Two bylo dobrou hrou s vynikajícím systémem kooperace, k níž se dalo ve dvou vracet ještě hodně dlouho. U Army of Two: The Devil's Cartel si zatím vůbec nejsem jist, zda bude kooperace něčím opepřená nebo půjde prostě o klasický co-op, který vás s kamarádem protáhne akční adrenalinovou jízdou.

Nový trailer toho moc nenapoví, protože je, jak název Overkill naznačuje, hlavně o té bombastické akční složce. Primární jsou cut scény a výbuchy. Nicméně musím říci, že ten příjemně béčkový feeling, který symbolizuje hlavně sympaticky drsně vypadající záporák z první scény, nevypadá vůbec špatně. Takže... nemohli bychom dostat nadsazenou akci a k tomu propracovaný systém kooperace?

Tagy: akční multiplayer kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.