zavřít

LongPlay – XCOM 2: War of the Chosen #1: redakční masakr začíná

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

XCOM 2: War of the Chosen. Výborné rozšíření pro výbornou hru. A taky nástroj, který nám v následujících týdnech virtuálně zmasakruje celou redakci. Do nového LongPlaye jsme si vytvořili vojáky nejen podle nás, ale i podle lidí z okolí redakce, a až v nekompromisním simulátoru zkázy vychcípáme my, přijdete na řadu vy.

Nejlepší datadisk minulého roku nebudeme loadovat a to si pište, že každého padlého vojáka budeme oplakávat. S naší jednotkou ostřílených amatérů, nováčků a hyperaktivního Karla Drdy se vydáme vstříc nepřátelům z vesmíru a čas od času nám to okoření i nějaký ten Chosen.

Tipy a triky nám pište během živého vysílání do chatu, my za ně budeme rádi. XCOM 2 jsme sice všichni hráli, ale pravidelně se mu po večerech neoddáváme, a tak je potřeba si to všechno nejdříve oživit.

Držte nám palce a těšte se děste se, až v tamním editoru vytvoříme vojáka právě podle vás!

Tagy: strategie sci-fi RPG taktická datadisk

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.