zavřít

Longplay – Warband – Pán prstenů #8: Konec Arlešova společenstva

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Svobodné národy Středozemě Alešovi s Vaškem umírají před očima. Když zrovna Rohan nepřichází o všechny své generály, tak se aspoň Mordor stává nezastavitelnou válečnou silou. A hlavní činností hraničáře Arleše je doručování milostných dopisů Galadriel, místo aby vedl nějaké obléhání. Ale tomu je dnes konec. Dnes se rozhodne, co a jak. Dnes buď zvítězíme, nebo zemřeme.

Kdo chce s námi slyšet roh Helma Kladiva ještě naposled, kdo chce zažít hodinu vlků a roztříštěných štítů, kdo chce být součástí takového konce, že o něm budou bardi zpívat ještě po celé generace, ať se s námi dnes v obvyklou hodinu sejde na YouTube.

Utúlie'n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie'n aurë!

Tagy: pán prstenů longplay

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.