zavřít

LongPlay – Kingdom Come: Deliverance #4: Jindra ve službě

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na počátku to Jindra neměl jednoduché. Jeho rodnou vesnici vypálili vojáci, zabili mu rodiče i přítelkyni Blanku. Ale uběhlo pár dní a Jindra už vesele prohání Terezinu sukni a hlásí se o práci u zdejších nejvyšších pánů. Jeho příběh bude pokračovat s již čtvrtým dílem našeho LongPlaye českého RPG Kingdom Come: Deliverance.

V předchozí dvouhodinové epizodě se Jindra za pomoci Patrika a doprovodného komentáře Adama a Šárky zúčastnil výcviku s mečem a lukem. Měl však tu smůlu, že se mu připletl do cesty nevychovaný šlechtic Ptáček, který ho dostal do problémů. Trestem za nakopání šlechtické zadnice byl čajový dýchánek, tedy vlastně lov s problémovým Ptáčkem.

Jak se ukázalo, není to až takový idiot. Rovněž se ukázalo, že ulovit v lese králíka je jak o umu, tak o štěstí. Když se oba lovci v již přátelské náladě vrátili z lesa, zjišťují, že se na nedalekém statku odehrálo cosi nepěkného. Jindra se tak vůbec poprvé dostává ke skutečné práci pro pány Racka a Hanuše. Co ho na statku čeká, se dozvíte v dnešním díle LongPlaye. Pevné jádro v podání Patrika a Adama zůstává, hostem bude tentokrát Vašek. S trojicí komunikujte na chatu přímo na YouTube.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.