Lara Croft and the Temple of Osiris přizpůsobí hratelnost počtu hráčů
zdroj: tisková zpráva

Lara Croft and the Temple of Osiris přizpůsobí hratelnost počtu hráčů

19. 11. 2014 14:44 | Video | autor: Aleš Smutný |

Z puzzle akce Lara Croft and the Guardian of Light se stala povedená a úspěšná hra, což podtrhuje i vývoj zajímavě vypadající kooperativní akce Lara Croft and the Temple of Osiris. Kooperace však není ve hře povinná. Jakkoli platí, že čím víc lidí, tím větší zábava, následující video vysvětluje, že hra uzpůsobí obsah úrovní, když se na vydáte na egyptské dobrodružství sami.

Přeci jenom by moc nešlo, aby Lara o samotě řešila puzzly designované pro více postav. Jednotlivé hádanky se budou lišit podle toho, zda jste na ně sami, nebo je vás víc. Normálně bude polovina týmu (archeologové) mít jiné schopnosti, než ta druhá (bohové). Pokud budete na všechno sami, Lara si kupříkladu vezme Osiridovu hůl, která aktivuje speciální světelné puzzly, což by normálně dělal jeden z týmu bohů.

Změny v obtížnosti se ale netýkají jen logických hádanek, nýbrž i bojů. Podle toho, kolik lidí se hry účastní, se mění obtížnost jednotlivých střetnutí, takže osamocený hráč nebude frustrovaný nadměrnou obtížností, případně spolupracující tým nebude trápit příliš nízko položená laťka.

Pamatujte ale, že i kooperace má své meze a tvůrci poznamenávají, že občas je v Lara Croft and the Temple of Osiris prostě sranda své kolegy zabít. Třeba, když pod nimi necháte zmizet světelný most nebo je cvaknete do pasti, kterou jste měli vypnout.

Lara Croft and the Temple of Osiris vychází 9. prosince na PC, PS4 a Xbox One.

zdroj: Archiv

Nejnovější články