zavřít

Konzolová verze plošinovky Risk of Rain se s novou upoutávkou chystá na brzké vydání

PlayStation 4 PC MAC VITA Linux

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Akční plošinovka Risk of Rain je sice již nějaký ten pátek dostupná na PC, chystá se však i konzolová edice. Ta zamíří jen na konzole od Sony, tedy na PS4 a na Vitu, kde se pokusí navázat na velmi pozitivní přijetí na PC - na Steamu má vynikajících 94 procent kladných hodnocení.

Ukázku toho, co rogue-like plošinovka s pozoruhodným vizuálním zpracováním nabízí můžete vidět ve zmíněném videu. To mimo jiné slibuje stovku unikátních předmětů, 12 hrdinů, které však bude potřeba nejprve odemknout v průběhu hraní a náhodně generovaný svět. Počítejte s tím, že se bude generovat poměrně často, protože pokaždé máte k dispozici pouze jediný život.

V základní verzi hra nabídla lokální kooperaci až čtyř hráčů. Kdo nedá dohromady kvarteto kamarádů, díky dispozicím PSN v konzolové verzi sáhnout po online matchmakingu. Navíc hra podporuje i cross-platform hraní, takže si spolu zahrají i majitelé PS4 a PS Vita. Přesné datum vydání zatím neznáme, ale tvůrci slibují, že vydání hry je za rohem.

Tagy: akční arkáda

Zdroje: US PlayStation blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.