zavřít

Konzolová verze plošinovky Risk of Rain se s novou upoutávkou chystá na brzké vydání

PlayStation 4 Windows MAC VITA Linux

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Akční plošinovka Risk of Rain je sice již nějaký ten pátek dostupná na PC, chystá se však i konzolová edice. Ta zamíří jen na konzole od Sony, tedy na PS4 a na Vitu, kde se pokusí navázat na velmi pozitivní přijetí na PC - na Steamu má vynikajících 94 procent kladných hodnocení.

Ukázku toho, co rogue-like plošinovka s pozoruhodným vizuálním zpracováním nabízí můžete vidět ve zmíněném videu. To mimo jiné slibuje stovku unikátních předmětů, 12 hrdinů, které však bude potřeba nejprve odemknout v průběhu hraní a náhodně generovaný svět. Počítejte s tím, že se bude generovat poměrně často, protože pokaždé máte k dispozici pouze jediný život.

V základní verzi hra nabídla lokální kooperaci až čtyř hráčů. Kdo nedá dohromady kvarteto kamarádů, díky dispozicím PSN v konzolové verzi sáhnout po online matchmakingu. Navíc hra podporuje i cross-platform hraní, takže si spolu zahrají i majitelé PS4 a PS Vita. Přesné datum vydání zatím neznáme, ale tvůrci slibují, že vydání hry je za rohem.

Tagy: akční arkáda

Zdroje: US PlayStation blog

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.