zavřít

Kingdom Under Fire II rozpoutá v novém traileru megalomanskou bitvu

PlayStation 4 Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po nekonečném vývoji se blíží vydání Kingdom Under Fire II! Sice ještě není jasně stanovené datum, ale po rozjezdu v Asii, kde začala beta, se očekává vydání pro západní trh v druhé polovině roku. Snažím se mírnit vlastní nadšení tím, že hra bude kombinovat realtime strategii, akční RPG a MMO, což vytvoří časově náročný mix, kde vám budou pečlivě připravenou strategii kazit nalevelovaní protihráči s obrovskými meči a nutnost se do boje také zapojovat. Ale trailery a záznamy z hraní vypadají vážně skvěle.

Nové video pochází z PS4 verze hry (Kingdom Under Fire II by měla vyjít i na PC) a zachycuje souboj s jedním z bossů pro úrovně s číslovkou 40 až 50. Jelikož má hra MMORPG strukturu, můžete cvičit nejen svého hrdinu, se kterým pak pobíháte po bojišti, a snažíte se organizovat boj i strategii, ale zlepšovat se mohou i vaše jednotky. Takže asi naštve, až je vám nějaký cucák s patkou smete meteorem...

Jinak ale video obsahuje vše, co má správná fantasy utržená ze řetězu nabízet. Orky, obry, chlapíky s palcáty, rytíře na koních, zmutované megadinosauroslony, arkebuzíry, chlapíky v brnění s revolvery, pikenýry, kouzelníky, další obry, ještě jiné obry, ještě jiné rytíře, katapulty, plamenomety, magické kaťuše, obrovité štíry a hlavně stovky jednotek, které se na obrazovce jen hemží v rámci svého osobního vyřizování účtů. Žádné přehrávané bitvy "velkých" armád, kde se plácá padesát jednotek na každé straně.

Jsem si celkem jistý, že v KUF II je tolik prvků, že se může snadno něco rozbít, tím spíše, když je MMO struktura náchylná k mezerám v systému, ale nedá mi to, abych se Kingdom Under Fire II netěšil. Snad vyjde ještě letos, jak tvůrci slibují. Protože slibů kolem téhle hry jsme si "užili" až moc...

Tagy: strategie online fantasy multiplayer steampunk mmo realtime

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.