zavřít

Kerrigan a její pomsta na dalším videu ze StarCraft II: HotS

Windows MAC

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Osobnostní problém Sarah Kerrigan je možná archetypální, a nedá se říci, že bychom ho nevidělu už milionkrát, obzvláště ve hrách. Ale když to funguje, a nutno dodat, že v novém traileru na StarCraft II: Heart of the Swarm to funguje skvěle, proč to nevytěžit.

Sarah snila o totální destrukci všeho terranského už v minulém videu, z něhož se do nového kousku podařilo také spoustu záběrů vecpat. Doplňují je tentokrát střípky příběhových scén ze hry, jejichž vyznění je zcela jasné: Sarah se navzdory všemu nemůže ubránit vnitřní touze po pomstě. Krev se tak bude v Heart of the Swarm bude prolévat v hektolitrech a je už opravdu jedno, bude-li mít barvu zelenou, červenou nebo třeba oranžovou. Hlavně, že poteče a Sarah bude mít svou pomstu (nebo také ne). StarCraft II: Heart of the Swarm vychází zanedlouho – 12. března.

Tagy: strategie sci-fi fantasy realtime

Zdroje: Blizzard

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.