zavřít

Hraný film Ghost Recon Alpha bude dostupný od pondělí

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Svou vizi moderního válčení se nám Ubisoft nechystá vnutit pouze skrze Ghost Recon Future Soldier. Součástí nekompromisní přesvědčovací taktiky je i hraný film Ghost Recon Alpha, na který jsme i na Games nedávno upozorňovali. Zejména proto, že se (tuším na jaře loňského roku) natáčel v České Republice za účasti českého komparsu a bojové technicky. Už jen proto, ale i z dalších objektivních důvodů, asi bude dobré si těch 25 minut času na zhlédnutí snímku vyhradit.

Zatím byl Ghost Recon Alpha dostupný pouze přes LOVEfilm, ale od pondělí 14. května bude široké veřejnosti přístupný na ubisoftím YouTube kanále, potažmo přes PSN a XBLA. Opravdoví military fandové si asi možná tesáky na Blu-ray/DVD verze filmu, které budou v prodeji od 22. května za 15, respektive 8 babek. Nalákat by vás ke sledování snímku mohl nový trailer, ale také informace o prolnutí filmu s hrou, potažmo renomovaných osobách, které mají film na svědomí. Najdete je v tomto článku.

Tagy: film military

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.