Horizon: Zero Dawn připomíná v soubojích akční RPG
zdroj: Archiv

Horizon: Zero Dawn připomíná v soubojích akční RPG

15. 6. 2016 13:25 | Video | autor: Honza Konfršt |

Horizon Zero Dawn přijde sice až příští rok v březnu, prezentaci v rámci E3 však hra naštěstí neunikla a spolu s osmiminutovými záběry přímo z hraní vydali tvůrci také představili plánované speciální edice hry. Důležitější je ovšem samotné video, které se zaměřuje především na boj s větším protivníkem, který hodně evokuje třeba třetího Zaklínače a to jak v dynamice, tak nutnosti používat hned několik Aloyiných schopností i uhýbání se útokům.

Hra si určitě zaslouží pozornost i díky grafice a celkový dojem ze světa, ve kterém se historie mísí se science fiction. Po technické stránce nadále hra vyniká i částečně zničitelným prostředím, což je vidět zejména na konci videa. Mapa, která je vidět zhruba v polovině videa poukazuje na otevřený svět, v němž se budete pohybovat. Ostatně, jednou z předností hry by tak měl být její otevřených charakter a nelinearita. 

zdroj: Archiv

Pokud se rozhodnete si hru předobjednat, můžete se těšit na bonusy v pohodě dodatečných modifikací v rámci craftingu. S těmi pak půjde vyrábět odlišné zbraně i pasti na malá i velká robozvířata. Navrch dostanete jeden outfit hlavní hrdinky a speciální luk.

Jako každá velká hra Horizon Zero Dawn vyjde i ve speciálních edicích. Ty budou dvě – limitovaná digitální a sběratelka naplněná bonusy hmotnější podstaty. Digital Deluxe Edition nabídne vedle základní hry navrch dvě zbraně, dva outfity a také dvojici balíčků dalších herních předmětů vhodných pro crafting.

Sběratelská edice potom bonusy přímo hýří hráči v ní obdrží detailní devítipalcovou sošku hlavní hrdinky, 48 stránkový artbook, v bohatších edicích hry standardní kovový obal s odlišným motivem, stejné bonusy jako edice digitální a něco málo obsahu do hry navíc.

Horizon Zero Dawn Special Editions zdroj: Archiv

Nejnovější články