Historická strategie Cossacks 3 předvádí nekompromisní pruskou obranu
zdroj: Archiv

Historická strategie Cossacks 3 předvádí nekompromisní pruskou obranu

17. 6. 2016 13:10 | Video | autor: Aleš Smutný |

GSC Game World pilně pracují na svém remaku původních Cossacks, který nese číslovku 3 a o svém pokroku informují skrze videa, která předvádí krátké sekvence ze hry. Nejnovější už ukazuje trochu větší střet, v němž se pruská vesnice brání nepřátelskému útoku poměrně přesvědčivým způsobem. Na videu si můžete prohlédnout především reakci formací na blízkost nepřítele, na střelbu a následně i pohyb.

Vývoj hry podle všeho zdárně pokračuje dál. V dubnu GSC oznámili, že se můžete hlásit do bety a to pomocí tohoto formuláře. Pro Cossacks 3 je důležité, že autoři se nesnaží přijít s něčím novým, ale primárně přepracovat původní hru, vydat ji v podobě, která dnes nikoho nezarazí zastaralostí a k tomu přidat pár novinek a především vylepšení.

Jedno z hlavním vylepšení se týká umělé inteligence, která by měla být mnohem chytřejší. Na bojišti budete moci vidět až 10 tisíc jednotek a v multiplayeru se utká až 7 sedm hráčů. Hra bude počítat balistickou dráhu dělových koulí i střel z mušket. Kdy hra vyjde zatím nevíme, ale bude to na Windows, Mac a Linux.

zdroj: Archiv

Nejnovější články