GRID prezentuje městský havanský okruh s Fernandem Alonsem
zdroj: Archiv
Video

GRID prezentuje městský havanský okruh s Fernandem Alonsem

1. 8. 2019 16:30 | autor: Šárka Tmějová |

Náš redakční závodní expert Patrik má dovolenou, příjemná povinnost odbavit automobilové kočkování tedy tenhle týden připadla mně. Fernanda Alonsa naštěstí zná i naprostý laik, jako jsem já – a právě on Codemasters u GRID dělá profesionálního konzultanta. A taky jednoho z AI protivníků přímo ve hře.

Videem vás provedou šéf vývoje Chris Smith a komunitní manažer Chris Groves, kteří vám podrobněji vysvětlí některé unikátní vlastnosti závodění v GRIDu, stejně jako vyjmenují pár závodních okruhů. Vrací se San Francisco a Barcelona, Havanu z gameplaye doplní ještě Šanghaj.

zdroj: Archiv

Taky se věnují systému Nemesis – vlastně se docela podobá tomu v Shadow of War, jenom namísto unikátních skřetů opakovaně potkáváte jisté závodníky. Třeba Fernanda! Všichni budou mít určitý osobnostní typ, kterých Codies vymysleli celkem 72, s odlišnými styly jízdy a reakcí. Někteří se na vás třeba naštvou, když se je budete snažit vytlačit z okruhu, jiní jsou sami poměrně agresivní. Každopádně si vás budou pamatovat a postupně si k vám utváří vztah.

Fernando Alonso v tomhle závodě kupříkladu zůstal neporažen, vám samotným se šance ho pokořit dostane 11. října letošního roku, kdy GRID vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články