zavřít

GRID prezentuje městský havanský okruh s Fernandem Alonsem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Náš redakční závodní expert Patrik má dovolenou, příjemná povinnost odbavit automobilové kočkování tedy tenhle týden připadla mně. Fernanda Alonsa naštěstí zná i naprostý laik, jako jsem já – a právě on Codemasters u GRID dělá profesionálního konzultanta. A taky jednoho z AI protivníků přímo ve hře.

Videem vás provedou šéf vývoje Chris Smith a komunitní manažer Chris Groves, kteří vám podrobněji vysvětlí některé unikátní vlastnosti závodění v GRIDu, stejně jako vyjmenují pár závodních okruhů. Vrací se San Francisco a Barcelona, Havanu z gameplaye doplní ještě Šanghaj.

Taky se věnují systému Nemesis – vlastně se docela podobá tomu v Shadow of War, jenom namísto unikátních skřetů opakovaně potkáváte jisté závodníky. Třeba Fernanda! Všichni budou mít určitý osobnostní typ, kterých Codies vymysleli celkem 72, s odlišnými styly jízdy a reakcí. Někteří se na vás třeba naštvou, když se je budete snažit vytlačit z okruhu, jiní jsou sami poměrně agresivní. Každopádně si vás budou pamatovat a postupně si k vám utváří vztah.

Fernando Alonso v tomhle závodě kupříkladu zůstal neporažen, vám samotným se šance ho pokořit dostane 11. října letošního roku, kdy GRID vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: auta Závodní herní série

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.