zavřít

Gobliní zabiják Styx ze stealth akce Shards of Darkness ukazuje svou veselou stránku

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste ještě nepropadli kouzlu Styxe, hlavního hrdiny stealth akce Master of Shadows, je docela možné, že nový vývojářský deníček k pokračování s podtitulem Shards of Darkness vás nalomí. Ačkoliv totiž pětiminutové video především vysvětluje, že Styx není vás klasický hrdina, pozornost na sebe kradou především filmečky, v nichž tenhle cynický vrahoun hláškuje seč mu síly stačí.

Scenáristé dali Styxovi do vínku černý, kousavý humor a spoustu popkulturních hlášek. Občas také nemá problém promluvit na hráče, většinou když poněkolikáté něco zkazí a Styx kvůli tomu zemře. Prostě, ze sestřihu vypadá příběh zábavně už jen kvůli dialogům a zabijákovým komentářům.

Nicméně, na videu si jde všimnout i dalších věcí, které už tak nesouvisí se scénářem. Animace jsou oproti prvnímu dílu plynulejší, stejně tak pohyb působí víc přirozeně a prostředí celkově je propracovanější a nepůsobí stroze.

Nakonec tvůrci z Cyanide připomenou fakt, že Styx: Shards of Darkness půjde hrát v dvoučlenné kooperaci. Můžete tak sice efektivněji díky součinnosti likvidovat nepřátele, ale jak tvůrci konstatují, je dvojnásobná šance, že spustíte alarm, což v některých misích znamená konec. Hra vyjde 14. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: stealth akční fantasy 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.