zavřít

GamesPlay - soupeříme ve virtuálním a rytmickém Beat Saber

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Československá rytmická VR hra Beat Saber udělala velké haló už dvakrát. Poprvé když vyšla v květnu v programu předběžného přístupu na PC. A podruhé teď, když před pár dny vyšla na PlayStation 4, respektive PlayStation VR. A právě tuhle aktuální konzolovou verzi hry si dnes v redakci od 15:15 zahrajeme.

Namísto klasického GamesPlaye si ale dáme menší turnaj a uvidíme, kdo je ve virtuálním sekání poletujících kostiček lepší. A kdo se zvládne z VR nepozvracet, protože jakkoliv je v tomhle Beat Saber obecně vzato skvělý, pořád máme v redakci nějaké citlivější jedince.

Kbelíky ve studiu ale připravené nemáme, tudíž bude ještě zajímavé sledovat kdo to dá a kdo si bude muset odběhnout. Pokud byste měli na Beat Saber nebo dotazy ohledně virtuální reality nějaké dotazy, podívejte se nejdřív na poslední Fight Club s Lokim, jedním z tvůrcům hry. A pokud by vám ani to nestačilo, můžete se nás ptát během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: virtuální realita hudební světelný meč

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.