zavřít

Fight Club #402: Severský bůh se světelným mečem

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podcast Fight Club jsme po čase zase trochu oživili. Pozvání do studia přijal Vladimír Hrinčár, kterého můžete znát taky jako Lokiho. Respektive jako jednoho z autorů povedené česko-slovenské hry pro VR Beat Saber. Ten sice vyšel (v programu předběžného přístupu) na Steamu už v květnu, ale aktuálně se těší popularitě na PlayStation 4 a PlayStation VR, kde vyšel 20. listopadu.

U Sony jsme ještě zůstali. Nemůžeme se totiž nepozastavit nad nezvyklým rozhodnutím Sony definitivně a úplně vycouvat z E3 2019. Nejen že tam PlayStation nebude mít tiskovou konferenci, on tam prostě vůbec nebude. No a kromě tohoto tématu došlo samozřejmě i na vaše dotazy, které umí debatu rozproudit často nečekaným směrem.

Audio verzi Fight Clubu #402 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

 

Tagy: virtuální realita podcast hudební Fight Club světelný meč

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.