zavřít

GamesPlay – hrajeme velkolepé RPG Pillars of Eternity II: Deadfire

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

AKTUALIZOVÁNO - Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První díl Pillars of Eternity se odehrával v celkem klasickém fantasy prostředí plném elfů, lidí a trpaslíků, a dopadlo to velice dobře. Vývojáři z Obsidianu se ale přesto rozhodli, že dvojku s podtitulem Deadfire zasadí do úplně jiných kulis. Pojďte se spolu s Šárkou a Vaškem podívat, jak vypadá klasické RPG po vzoru Baldur’s Gate, když ho někdo nacpe až po okraj piráty a polynéskými domorodci.

O nadvládu nad souostrovím Deadfire se pere hromada různých frakcí, o nichž jsme se bavili například ve včerejším Fight Clubu. Těžká rozhodnutí, kterou z nedokonalých stran podpořit, jsou tak doslova na denním pořádku, ale to samozřejmě není všechno. Dostane se i na klasické výpravy do monstry zamořených podzemí, spoustu dialogů a soubojů, a dokonce i na plavbu ve své vlastní lodičce včetně námořních bitev.

Chcete-li se přidat k naší statečné posádce, zazpívejte si s námi námořnické odrhovačky na chatu na YouTube. 

Tagy: fantasy RPG

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.