zavřít

GamesPlay – hrajeme strategii Steel Division 2

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na východní frontě se to mele. Sověti zahájili ofenzivu s krycím názvem operace Bagration a Wehrmacht se ze všech sil snaží na běloruských pláních nevypustit duši. A my se do tohohle krvavého kafemlejnku dneska podíváme v GamesPlayi strategie Steel Division 2.

Jednička se Vaškovi moc líbila, takže je pochopitelné, že si pro sebe uzurpoval právo recenzovat i druhý díl. Na finální verdikt si ještě počkejte, ale zatím to vypadá dost dobře, i když vlastně dostáváme víc toho samého.

Nástup je naplánován na 15 hodin našeho času na souřadnicích našeho kanálu na YouTube.

Tagy: strategie historie druhá světová válka válečná realtime realistická

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.