zavřít

GamesPlay: hrajeme sandboxové RPG Mount & Blade Warband: Viking Conquest

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původní vydání DLC Viking Conquest pro Mount & Blade Warband provázela řada problémů technického rázu. Zkrátka se ukázalo, že tvůrcům skvělého Warband modu Brytenwalda chybí zkušenosti s produkcí komerčních titulů, jejichž podpora je mnohem náročnější. Co u modifikace zdarma projde, to už je u komerční hry problém. Usilovnou prací a několika zásadními updaty (viz dubnový patch 1.04) ale nakonec tvůrci dostali Viking Conquest do solidní kondice, takže vám nic nebrání, abyste se ponořili do drsného středověku a zažili na vlastní kůži třeba tažení Vikingů Británií, plné náhodných i historických událostí a osobností. Anebo můžete dobu Vikingů zažít v klasickém Mount & Blade sandboxu, který vám předvedeme v záběrech následujícího videa.

Každý hráč Mount & Blade dobře ví, že pustit se do kampaně nebo sandbox módu není záležitost na pár hodin, nýbrž na mnoho desítek hodin. Aleš už se o štěstí a slávu při hraní Viking Conquest pokouší pěkně dlouho, a než hru či DLC zhodnotí v klasické textové recenzi, předvede vám klady a zápory v dalším gamesplay videu.

Tagy: RPG sandbox gamesplay mount

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.