zavřít

GamesPlay – hrajeme PC verzi Red Dead Redemption II

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tolik spekulací a tolik očekávání se točilo kolem PC verze Red Dead Redemption II. Jednička zůstala bohužel jen na konzolích, zatímco dvojka si na PC hledala cestu celý rok. Nakonec se tam dostala, my ji v redakci máme a náruživě hrajeme. Nebo se spíš kocháme její krásou i vysokým frameratem, protože příběh jsme si poctivě odehráli loni.

PC verze Red Dead Redemption ale není identická jako na konzolích, a to nemluvíme jen o hezčí (nebo horší, podle toho, jaký máte stroj) grafice. O všech zásadních rozdílech se v dnešním GamesPlayi pobavíme a hlavně si tu nádheru ukážeme v akci, protože je na co koukat.

Za otěže bude tahat Jirka, pasažérem dostavníku bude Adam a vy se můžete chlapců ptát na cokoliv, co s Red Dead Redemption II souvisí. K pokládání otázek během živého vysílání využijte prosím chat na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.