zavřít

GamesPlay – hrajeme open betu karetní hry Gwent

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zprvu se samostatná adaptace karetní hry Gwent ze třetího Zaklínače tvářila nenápadně – jako jeden z dalších titulů, který kráčí v patách úspěšného Hearthstone. Po spuštění otevřené bety už ale není pochyb, že plány tvůrců jsou mnohem smělejší a větší. Gwent zjevně nemá být jen pokus o vytěžení aktuální popularity karetních her, ale plnohodnotná a svébytná karetní hra se vším všudy. Jak si něco takového dovolujeme tvrdit. Inu, když zcela samovolně ve hře strávíte přes 70 hodin, asi už to bude mít nějaký pádný důvod. Více už se dozvíte od Aleše a Vaška v tomto gamesplayi.  

Vedle připomenutí základních principů a strategií ve hře i při skládání decku se od chlapců určitě dozvíte, jak moc je či není v současné době pro seriózní hraní Gwentu potřeba do hry investovat skutečné peníze. Čekejte rovněž odpověď na otázku, proč Gwent minimálně Aleše zaujal natolik, že se od hry nemůže odtrhnout.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní E3 2016

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.