GamesPlay - hrajeme mrazivou příběhovou strategii Frostpunk
zdroj: tisková zpráva

GamesPlay - hrajeme mrazivou příběhovou strategii Frostpunk

22. 5. 2018 14:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Drsná, nekompromisní a místy i notně depresivní. Taková byla This War of Mine a takový je nyní Frostpunk od stejných tvůrců. V 11 bit studios si zjevně libují v lidské mizérii, jenže ji nakonec umí zpracovat tak dobře, že se vám to chce hrát. A nám se Frostpunk líbí tak, že si ho dnes Lukáš s Adamem zahrají.

Frostpunk dostal v recenzi od Miloše osmičku, Lukáš si hru zase zrecenzoval do Levelu, kde jí udělil 4/5. A právě Lukáš se dnes ujme omrzlého kormidla, se kterým se bude snažit přežít co nejdéle. Frostpunk vám totiž nic nedaruje a vždycky když si budete myslet že jste relativně v pohodě, hodí vám klacek pod nohy.

Jednou vám dojde klíčová surovina, jindy onemocní spousta lidí, nebo začne nedobrovolná hladovka. Celá hra je pak o tom, jak na podobně kritické situace dokážete reagovat s omezenými zdroji - přírodními i lidskými.

Frostpunk navíc na celou strategickou vrstvu nabaluje ještě zajímavě zpracovaný příběh, ale to si v GamesPlayi všechno ukážeme. Pohodlně se usaďte, nazujte zimní boty, dejte si kolem krku šálu a připravte grog.

zdroj: Archiv

Nejnovější články