zavřít

GamesPlay - hrajeme mrazivou příběhovou strategii Frostpunk

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Drsná, nekompromisní a místy i notně depresivní. Taková byla This War of Mine a takový je nyní Frostpunk od stejných tvůrců. V 11 bit studios si zjevně libují v lidské mizérii, jenže ji nakonec umí zpracovat tak dobře, že se vám to chce hrát. A nám se Frostpunk líbí tak, že si ho dnes Lukáš s Adamem zahrají.

Frostpunk dostal v recenzi od Miloše osmičku, Lukáš si hru zase zrecenzoval do Levelu, kde jí udělil 4/5. A právě Lukáš se dnes ujme omrzlého kormidla, se kterým se bude snažit přežít co nejdéle. Frostpunk vám totiž nic nedaruje a vždycky když si budete myslet že jste relativně v pohodě, hodí vám klacek pod nohy.

Jednou vám dojde klíčová surovina, jindy onemocní spousta lidí, nebo začne nedobrovolná hladovka. Celá hra je pak o tom, jak na podobně kritické situace dokážete reagovat s omezenými zdroji - přírodními i lidskými.

Frostpunk navíc na celou strategickou vrstvu nabaluje ještě zajímavě zpracovaný příběh, ale to si v GamesPlayi všechno ukážeme. Pohodlně se usaďte, nazujte zimní boty, dejte si kolem krku šálu a připravte grog.

Tagy: strategie punk budovatelska

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.