zavřít

GamesPlay: Hrajeme kouzelnou plošinovku Unravel

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Unravel je nejenom krásná, ale také nesmírně zábavná hra, přestože se během jejího hraní nebudete válet smíchem pod stolem. Zábava v případě Unravel znamená spoustu pocitů od radosti až po melancholii, kterou navozuje nejenom zmíněná stylizace, ale i propojení herního světa s povahou hádanek a herními mechanismy. Unravel je zkrátka unikátní zážitek, jak si předvedeme v následujícím gamesplayi.

Hlavním “hrdinou“ Unravel je Yarny - smotek vlny, který se při řešení hádanek odmotává. Na tomto jednoduchém principu a zapojení fyziky hratelnost Unravel stojí, stejně jako na spojení realisticky vypadajícího světa s nereálnou postavičkou. Však uvidíte sami. A na místě je i varování, že při hraní Unravel budeme spoilerovat o sto šest. Jde o lineární hru, nedá se tomu vyhnout.

Své dotazy a připomínky pište prosím do chatu přímo u videa na YouTube

Tagy: plošinovka gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.