zavřít

GamesPlay: Hrajeme kouzelnou plošinovku Unravel

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Unravel je nejenom krásná, ale také nesmírně zábavná hra, přestože se během jejího hraní nebudete válet smíchem pod stolem. Zábava v případě Unravel znamená spoustu pocitů od radosti až po melancholii, kterou navozuje nejenom zmíněná stylizace, ale i propojení herního světa s povahou hádanek a herními mechanismy. Unravel je zkrátka unikátní zážitek, jak si předvedeme v následujícím gamesplayi.

Hlavním “hrdinou“ Unravel je Yarny - smotek vlny, který se při řešení hádanek odmotává. Na tomto jednoduchém principu a zapojení fyziky hratelnost Unravel stojí, stejně jako na spojení realisticky vypadajícího světa s nereálnou postavičkou. Však uvidíte sami. A na místě je i varování, že při hraní Unravel budeme spoilerovat o sto šest. Jde o lineární hru, nedá se tomu vyhnout.

Své dotazy a připomínky pište prosím do chatu přímo u videa na YouTube

Tagy: plošinovka gamesplay

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.